Telekonferenciniai sprendimai

Kam skirtos telekonferencinės ryšio priemonės?
  • įmonėms, turinčioms filialų struktūrą, glaudžiai bendradarbiaujančioms su partneriais, klientais užsienyje ar kituose šalies miestuose.
  • užsienio kompanijų padaliniams ir atstovybėms.
  • individualiems vartotojams, daug dirbantiems užsienio rinkose.

Mūsų siūlomos telekonferencinės ryšio priemonės užtikrina greitą ir kokybišką žinių perdavimą, padidina verslo efektyvumą. Mes suteikiame galimybę, negaištant laiko, priimti svarbius sprendimus, palengvinti darbuotojų apmokymą, greičiau atlikti sudėtingus projektus.

Nuotolinis bendradarbiavimas prilygsta tiesioginiam bendravimui, nes Jūs bet kuriuo momentu galite akis į akį pasikalbėti su savo pavaldiniais, partneriais ar klientais, matyti pašnekovų reakcijas ir gestus, tuo pat metu galite su jais aptarti kompiuterio ekrane rodomą prezentaciją ar modeliuoti finansinius rodiklius.

Savo kasdienėje verslo aplinkoje naudodami vaizdo konferencijas, galite veikti greičiau negu konkurentas, o sutaupytą laiką bei lėšas skirti šeimai, artimiems žmonėms, asmeniniams pomėgiams, poilsiui.


Kokia nuotolinio bendradarbiavimo nauda?

Verslo kelionės užima daug laiko ir kainuoja nemažai pinigų. Mes siūlome dalį verslo kelionių pakeisti nuotoline komunikacija - taip pasiekti apčiuopiamos naudos ir pagerinti veiklos rezultatus:

  • Mažiau kelionių - mažiau tiesioginių išlaidų: transportas, dienpinigiai, viešbučiai ir draudimas.
  • Mažiau kelionių - mažiau netiesioginių išlaidų: kelionės organizavimas ir keliaujant sugaištas laikas.
  • Mažiau kelionių - daugiau nuotolinių susitikimų, greitesnis sprendimų priėmimas ir geresni veiklos rezultatai.
  • Mažiau kelionių - mažiau rizikos.
  • Mažiau kelionių - mažesnė aplinkos tarša.
  • Mažiau kelionių - daugiau laisvo laiko.

Optimalus sprendimas

Telekonferenciniai arba nuotolinio bendradarbiavimo sprendimai parenkami pagal bendravimo pobūdį: pasitarimai, derybos, konsultacijos ar mokymai. Jei vyksta gyvas, dinamiškas abipusis bendravimas, tinkamiausias sprendimas - telefoninės arba vaizdo konferencijos. Jeigu informacijos sklaida yra daugiau ar mažiau vienpusė, pavyzdžiui, mokymuose ar informaciniuose pranešimuose, puikia tiks web konferencijos arba vaizdo-garso transliacijos Internetu.

Siūlome Zoom, Poly, Konftel, Lifesize platformas ir įrangą virtualioms konferencijoms.