Laikas

Kodėl laikas yra svarbu?

"Kas tas laikas?", - paklaus vaikas...

"Ateitis yra šiandien", - paaiškins studentas...

"Laikas yra pinigai", - patvirtins verslininkas...

"Laikas nebe mano sąjungininkas", - pridurs senolis.

Kiekvieno iš mūsų laiko supratimas yra labai skirtingas, kiekvienam savaip svarbus. Tačiau valandų paroje mums visiems atseikėta vienodai, todėl svarbu laiką panaudoti protingai. Kaip priversti laiką būti mūsų sąjungininku, naudojant šiuolaikines ryšio, bendravimo ir bendradarbiavimo technologijas? Įmanoma!

  • Kelionės organizavimo ir pačios kelionės laiką skirkite svarbiems darbams ar susitikimams.
  • Pamirškite ankstyvą išvykimą į komandiruotę ir vėlyvą sugrįžimą - liks daugiau laiko brangiems ir artimiems žmonėms namuose.
  • Norite per vieną dieną susitikti su reikalingais žmonėmis dviejuose, trijuose ar net penkiuose miestuose? Tai jau realu.
  • Dažniau matykitės su savo žmonėmis filialuose ar partneriais užsienyje - bus žymiai lengviau priimti greitus ir teisingus sprendimus.
  • Pamirškite rizikas, susijusias su kelionėmis. Lėktuvo vėlavimas, automobilių spūstys, nelaimingi atsitikimai, vagystės, praradimai - visa tai neegzistuoja, jei niekur nereikia išvykti.

Juk jums tai SVARBU? Sužinokite daugiau!

Ar būtina visiškai atsisakyti kelionių? Žinoma, ne! Rankos paspaudimas visuomet bus svarbus, o jei jis retas - tai dar ir stiprus!